O nas

Jesteśmy z Państwem od 1998 roku.

Jesteśmy z Państwem od 1998 roku. Nieustannie naszym celem jest świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Priorytety jakimi się kierujemy to komfort pacjenta, w trakcie i po zabiegu oraz jakość naszych usług. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie,stosujemy materiały najnowszej generacji, nie zapominając przy tym o przystępności cenowej. W naszej pracy codziennie łączymy szeroką wiedzę,doświadczenie i umiejętności z serdecznym i przyjaznym podejściem do pacjenta.O pracownikach

Nasi lekarze zawsze mają czas, aby porozmawiać z każdym pacjentem, odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać jego obawy. Ich przyjazne nastawienie to wynik nie tylko wiedzy, ale i wieloletniego doświadczenia w pracy z różnymi pacjentami. Widzimy nie tylko zęby, ale i ludzi.

Małgorzata Rybicka

lekarz stomatolog, właścicielka Prywatnego Centrum Stomatologii

Ukończyła Akademię Medyczną w Krakowie , na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, endodoncji i leczeniu protetycznym w oparciu o korony ceramiczne,mosty i licówki. Uczestniczy w wielu kursach z dziedziny endodoncji , protetyki i stomatologii estetycznej.

Monika Nowak-Porada

lekarz stomatolog.

Absolwentka Wydzialu Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu.Bierze udział w licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu endodoncji, stomatologii estetycznej i protetyki. W naszym gabinecie zajmuje się zaawansowanym leczeniem endodontycznym w mikroskopie , a także chirurgią i protetyką.

 

Jadwiga Wojnarska-Cieślar

lekarz stomatolog

Ukończyła Śląską Akademię Medyczną z Wydziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu.Poszerzając swoją wiedzę,z powodzeniem zajmuje się stomatologią zachowawczą , szczególne zainteresowanie kierując w stronę stomatologii estetycznej i protetyki.

Witold Stęplewski

Lekarz stomatolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego i Oddziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiej Akademii Medycznej.W swojej pracy kieruje się odpowiedzialnością i rzetelnością wykonywanych usług. Uczestnik kursów z dziedziny ortodoncji.

Nasze atuty

dobre podejście do pacjenta

dokładamy wszelkich starań, by każdy pacjent czuł się u nas dobrze. Pomagamy mu przezwyciężyć lęk, rozluźniamy atmosferę, rekomendujemy środki niwelujące bolesność zabiegów. Mamy duże doświadczenie w leczeniu dzieci, więc wszystko przebiega sprawnie i bezproblemowo.

wyrozumiałość

doskonale wiemy, że pacjent może bać się wizyty u stomatologa, dlatego jesteśmy cierpliwi i nie bagatelizujemy jego niepokojów. Zrozumiale objaśniamy istotę zabiegu, by wiedział, czego się spodziewać, a w razie pogorszenia samopoczucia przerywamy zabieg do momentu, aż uzna, że jest gotowy na dalsze działania.

bezpieczeństwo

zachowujemy czystość i sterylność. Przed każdym zabiegiem odkażamy przyrządy, na co rezerwujemy sobie krótką chwilę między kolejnymi wizytami. Dzięki temu przeprowadzamy leczenie w bezpiecznych warunkach, przestrzegając obowiązujących norm.

rozległa wiedza

stomatologia ciągle się rozwija. Udoskonala się metody leczenia, powstają nowe aparatury i materiały do wypełniania ubytków itp. Śledzimy zmiany i korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych rozwiązań. To sprawia, że możemy zagwarantować wysoką jakość usług i wieloletnią trwałość wypełnień.

precyzja i dokładność

uzupełniamy ubytki i wykonujemy protezy i licówki tak, by ładnie wyglądały. Dobieramy ich odcień, kształt oraz wielkość do indywidualnych cech uzębienia. Cechuje nas dokładność i skrupulatność, co przekłada się na świetne efekty leczenia oraz rzadsze wizyty w naszej placówce.

pasja do zawodu

każdy z naszych dentystów podchodzi do wykonywanej pracy z pasją i zaangażowaniem. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę, o czym świadczą uzyskiwane przez nas certyfikaty.